ZAKWATEROWANIE

Apartamenty COSTA BLANKA – ALL INCLUSIVE

Apartamenty COSTA BLANKA to nowy kompleks wypoczynkowy udostępniony gościom od czerwca 2020 r. Apartamenty położone są w odległości 400 metrów od piaszczystej plaży. Oferuje apartamenty dwu, trzy i czteroosobowe z możliwością dostawek do każdego apartamentu, które spełnią wymagania wszystkich Gości. Wybierając Ten obiekt każdy może liczyć na to, że wspaniała atmosfera i życzliwa obsługa pozwolą mu na udany wypoczynek. Mamy nadzieję, że pobyt w Tym obiekcie nad morzem zapewni miłe wspomnienia i spowoduje, że będziecie Państwo mieli ochotę tutaj wracać.

Przystań II (lub inny o tym samym) – Opcja MINI VIP i VIP

Obiekt, który przewyższa wszystkie obiekty w Łebie swoim położeniem. Leży dosłownie 2 minuty od plaży, a z niektórych pokoi jest nawet widok na morze. Wszystkie pokoje są wyposażone w lodówkę, czajnik, prysznic, biurko oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Każdy z nich mieści łazienkę. Z okien roztaczają się widoki na ogród. Dodatkowym atutem jest to, że każdy pokój ma dostęp do korytarza/balkonu.

DOMKI RAFAEL – Opcja DOMKI

Dobrze wyposażone całoroczne domki położone na camping’u usytuowanym nieopodal centrum miasta. Domki mieszczą od 5 do 6 osób. Na domki przyjmujemy rezerwacje dla całych ekip minimum 5 osobowych. Ta opcja oferowana jest tylko w opcji na 3 noce i 4 dni.