IMPREZY I ATRAKCJE

KLUB EUPHORIA

Najlepszy wakacyjny klub na Pomorzu w 2018 r. Już od 9 lat na rynku, od samego początku wyznaczając imprezowe trendy w Łebie i na całym wybrzeżu. Koncerty największych Polskich i Światowych gwiazd oraz klimat, który gwarantuje najlepsze imprezy to wszystko świadczy o wysokiej jakości tutejszych imprez!

TWERK QUEENS

Grupa tancerek, która powstała na sali treningowej pod okiem trenerki Martyny Winkielmann. Dziewczyny na co dzień uczą się, pracują i trenują Twerk oraz Dance hall, a od niedawna coraz częściej występują w klubach robiąc niesamowite show!

POOL PARTY – IMPREZA NA BASENIE

Absolutny HIT wyjazdu impreza na basenie! Wakacyjna zabawa w środku zimy na basenie! Egzotyczny wystrój (na pewno nie zabraknie dmuchanych pelikanów!), tancerki, basenowy bar i tropikalne zakąski, a o oprawę muzyczną zadbają oczywiście nasi DJ’e, którzy gorącymi rytmami rozgrzeją towarzystwo! Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, a więc kto pierwszy ten lepszy!

Sylwester na basenie Sylwester w wodzie Sylwester w Aquaparku

MELEXEM NA WYDMY

Byłeś/aś kiedyś na łebskich wydmach czyli polskiej pustyni? Miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć podczas każdej wizyty w Łebie. Piach (lub śnieg!) aż po horyzont jak na Saharze! Kilkaset hektarów wydm oraz wspaniałe krajobrazy w całym Słowińskim Parku Narodowym to idealny pomysł na kilku godzinną wycieczkę. Z uwagi na zimową aurę proponujemy dojazd popularnymi MELEXAMI spod pensjonatów, aż do ruchomych wydm, czas wolny na spacer po parku i powrót do pensjonatu!

BASEN + SAUNY

Kompleks Basen + Sauny + Strefa SPA w luksusowym Hotelu Łeba – z naszą imprezową opaską wejdziecie tam z atrakcyjną zniżką!

KARAOKE

Śpiewać każdy może, a tym bardziej na karaoke z ALKO nagrodami!

TURNIEJ FIFA 2018 na PS4

Atrakcja budząca emocje, najnowsza wersja gry FIFA 18 na konsoli PS4 przeniesie nas na najsłynniejsze światowe areny piłkarskie, a najlepsi gracze zmierzą się o Puchar Mistrzów Party Camp!

CASINO SESSION

Przeniesiemy się razem do stolicy hazardu! Nasi animatorzy zamienią się w krupierów z najlepszych kasyn w Las Vegas! Dla najlepszych graczy przygotowaliśmy “specjalne” żetony, którymi będą mogli kontynuować rozgrywkę na barze podczas imprezy!

WARSZTATY I ANIMACJE BARMAŃSKIE

Tylko u nas zobaczysz, posmakujesz i zrobisz najpyszniejsze drinki! Dowiesz się jak tworzyć mixy, które tak bardzo Ci smakują! Będzie też szansa, aby samemu spróbować swoich sił i zrobić cocktail dla swoich znajomych  według dokładnej receptury i instrukcji przekazanych przez profesjonalnego barmana! Idealna okazja, aby poznać nowe receptury i alkohole!

Ostrzegamy! Degustacja obowiązkowa!

PLANSZÓWKI

Gry planszowe to najlepszy pomysł na integrację przed imprezą sylwestrową! Poznaj słabe i mocne strony ekip z którą wieczorem będziesz imprezować!

CHILL DAY CZYLI WSPÓLNE KACOWANIE i

OGNISKO Z KIEŁBASKAMI

Na kaca najlepszy jest chill, a chill to najlepiej z dobrą ekipą przy lekkiej house’owej muzyczce! W Nowy Rok przed wieczornym pożegnalnym ogniskiem przewidzieliśmy luźny dzień, podczas którego barmani będą serwować lekkie drinki, a DJ’e delikatne nutki!

Pożegnalne wspólne ognisko to atrakcja na ostatni dzień naszego  wyjazdu! Pora na wymianę numerów i kontaktów, a jeżeli dopisze nam pogoda to również zrobimy małą imprezkę pod przy dobrych dźwiękach pod gołym niebem!